úterý 26. března 2019

Zrcadlá a stolky STONEHENGE.

Unikátní série STONEHENGE.

Kovový nábytek ve stříbrném a měděném provedení.


Kovové prvky v interiéru zaznamenávají nový boom. Hladké linie a nekomplikované tvary jednotlivých kusů nábytku či doplňků mohou ideálně doladit jakýkoliv prostor. Zajímavě vyzní v kombinaci s masivním dřevem, kde v interiéru vytvoří dokonalý kontrastní soulad jednotlivých prvků. Oko designérského fajnšmekry potěší určitě i extravagantní variace v kovovém hávu. Materiálově je tento nábytek výrazně pevný a stabilní, přičemž vyžaduje minimální údržbu. Nábytek z kovu je odolný vůči vlivům prostředí, a tedy zůstává neměnný ve své formě a barevnosti.

www.nabytek-reaction.cz, nábytek do obývacího pokoje, kovový nábytek

Naše nová linie kovového nábytku STONEHENGE vyzařuje originalitu a designovou jedinečnost. Pevnost materiálu ve spojení s ladnými tvary mozaikového vzoru se bude vyjímat v jakémkoliv prostoru. Konstrukce nábytku z kovu je dekorativním skvostem, protože sestává z unikátních malých zaoblených a hladkých kamínků, které jsou vzájemně pospojovány ve formě mozaiky. Ruční zpracování jednotlivých kusech tak zachovává prvky originality, jedinečnosti spolu se svými autentickými nepravidelnostmi, škrábanci, šmouhami a barevnou rozmanitostí. Nábytek z této série bude jednoduše poutačem pro vaše oči a stejně ohromí i vašich známých a hosty.

zrcadla na stěnu, kulaté zrcadla, kovové zrcadla

Kovové zrcadla mají kulatý tvar, přičemž jejich rám je tvořen v 3D tvaru, což z něj dělá více než jen obyčejné zrcadlo. Toto zrcadlo vytvoří na vaší stěně působivý efekt, čímž z ní udělá elegantní a vizuálně atraktivní prostor. Celkový průměr zrcadla je 82 cm a velikost zrcadlové plochy je 54 cm. Unikátní stylové zrcadlo vynikne na každé stěně a bude jedinečnou součástí každého moderního interiéru. V kombinaci s konferenčními stolky můžete vytvořit ve vašem domově kouzelnou atmosféru.

nástěnné zrcadla, zrcadla z kovu, stříbrné zrcadla

Konferenční stolky z kovu jsou dostupné ve dvou variantách: stříbrný stolek nebo set měděných stolků. Stejně jako u zrcadel, tak i při stolcích se odráží jedinečnost materiálu a ručního zpracování. Dynamické tvary konstrukce stolků s mozaikovým vzorem krásně zapadnou do prostoru moderní obývacího pokoje. Působivý efekt dosáhnete v kombinaci s vhodnými interiérovými prvky. Konferenční stolky budou ve vašem obývacím pokoji nepřehlédnutelné.

stolky Reaction, nábytek z kovu, nábytek ze dřeva a kovu

Stříbrný stolek s průměrem 85 cm a výškou 39 cm se bude stylově vyjímat v obývacím pokoji nebo v kanceláři jako příruční kávový stolek. Set měděných stolků v kombinaci s naturálním mangovým dřevem se ideálně hodí do větších prostor. Větší stolek má průměr 65 cm s výškou 35 cm. Menší stolek je vysoký 28 cm s průměrem 53 cm. V případě potřeby se menší stolek šikovně schová do většího, co jednotlivým stolkem díky dutému vnitřku vytvářejí úložný prostor. Dokonalá souhra materiálů a barevného propojení vytvoří unikátní charakter každého obývacího pokoje. Organicky působící sérii můžete kombinovat s širokou škálou stylů a nábytku.
 
konferenční stolek STONEHENGE SILVER
 


konferenční stolky STONEHENGE DUNCAN
 

1 komentář:

  1. Zvláštně provedený nábytek ... Asi bych se k takovému nábytku osobně neodvážil, ale zas na druhou stranu, třeba se to někomu bude líbit. Něco podobného jsem viděl u kamaráda v Berlíně a říkal, že jemu se to pro změnu moc líbí a to co máme my v Česku on zase nechápe... Takže tak :-)

    OdpovědětSmazat