pátek 23. listopadu 2018

Masivní nábytek ze série MONSTER

Nábytek z masivu a kovu MONSTER.

Masivní nábytek ze dřeva Sheesham a lesklého kovu.


komody Reaction, nábytek z masivního dřeva, nábytek ze dřeva a kovu

www.nabytek-reaction.cz, dřevěný nábytek, nábytek z exotického dřeva

V nové sérii masivního nábytku nábytku ve spojení s kovovými prvky Monster můžete zkombinovat TV stolek, velkou komodu, konferenční stolek, jídelní stůl ve dvou rozměrech s jídelní lavicí. Masivní nábytek je vyroben ze dřeva Sheesham - odrůda indický palisandr, který dodává unikátní a krásnou strukturu a zbarvení jednotlivým kouskům.

stolky Reaction, designový nábytek, nábytek do obývacího pokojeMasivní konstrukce dodává stabilitu a pevnost. Každý kus si zachovává tvary přírody přes části ukončeno v linii stromu na hranách stolních desek a čel zásuvek. Povrchová úprava respektuje naturální vzhled, proto je upravena pouze olejováním. Každý kus je jedinečný a demonstruje osobitost čisté přírody.

stoly Reaction, moderní nábytek, nábytek do kuchyně

lavice Reaction, sedací nábytek, nábytek na sezení

Zajímavý design nábytku z masivu dotvářejí lesklé kovové nohy v atypickém tvaru, které se směrem dolů mírně zužují. Netradičním doplňkem je matná kovová lišta na nábytku, který poskytuje úložný prostor. Každý kus je originální a vyroben ručně. Zkombinujte si moderní interiér s masivním nábytkem v obývacím pokoji nebo jídelně.

TV stolek MONSTER

komoda MONSTER

konferenční stolek MONSTER

jídelní stůl MONSTER 180

jídelní stůl MONSTER 200

jídelní lavice MONSTER

Žádné komentáře:

Okomentovat